Hakkımızda

Neler Yapıyoruz

Siz değerli müşterilerimizin logo ve web sitesi tasarımı, ürün ve yemek fotoğraflarınızı çekerek sizlere profesyonel destek vermekteyiz.

Logo tasarımlarımızı ihtiyaçlarınıza ve fikirlerinize özel olarak tasarlanır ve size özgündür. 

Web tasarım hizmetlerimizden kişisel, protfolyo, kurumsal ve e-ticaret sitesi seçeneklerimizden ihtiyacınıza uygun olan paketler göz önüne alınarak siteniz tasarlanır. 

Web tasarımız için gerekli olan domain ve hosting hizmeti ihtiyaçlarınıza uygun olarak olarak seçilir.

Ürün fotoğraf çekimi hizmetimiz ile ister size tasarlamış olduğumuz e-ticaret sitenizde ister pazaryerlerinde satışını yapmış olduğunuz ürünlerinizin tüm detaylarını gösterecek şekilde yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekilir ve sizi teslim edilir.

Markanızın değerlini arttırmak için çalışıyoruz

Şirketin hizmet ağı ve hedeflerine uygun, logo, web sitesi, harika lokasyon kaydı, ürün fotoğrafları ve sosyal medya gönderilerinizi hazırlayarak sizi üçüncü bir hizmet sağlayıcı yönlendirmeden marka değerinizi arttırmak için hizmet veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Logo, sizin veya firmanızın ilk temsilcisidir. Logonuzu gören müşterileriniz “evet ben bu firmayı biliyorum” der. Ulusal firmaların logolarına baktığınız nasıl hemen markayı ve şirketi hatırlıyorsak bu sizin ve şirketiniz için önemli bir reklam aracıdır.

Web sitesi, sizin ve şirketinizin oluşturmuş olduğu markanın internet ortamındaki vitrinidir. İnternetin yayın olarak kullanıldığı günümüzde markanızın kurumsal kimliğini, hedeflerini, ürün ve hizmetlerini müşterilerinize gösterebilmeniz için olmazsa olmaz bir ekipmandır. Dijital dönüşümü ve gelişimi yakalayamayan bir çok köklü firmanın maalesef günümüzde devam edemediklerini görürüz. 

Ürünleriniz fotoğraflarını tabii ki kendiniz çekebilirsiniz ama yeterli kalitede olmayan, ışığı, duruşu, ince detayları ve netliği iyi olmayan fotoğraflar ürününüzü müşterilerinize doğru göstermeyecektir. Çok kaliteli olan bir ürününüz kalitesi düşük fotoğraflardan dolayı belki satış yapmayacaktır. Böyle bir durumda bizim çekmiş olduğumuz yüksek çözünürlüklü, en küçük detayların bile belli olduğu ürün fotoğrafları satışınıza katkı sağlar.

Günümüz şartlarında sosyal medyanın yoğun bir şekilde kullanıldığı ve markanız için müşteri olabilecek kişileri logonuzun, web sitenizin, kaliteli ürün fotoğraflarının bulunduğu insanları etkileyen sosyal medya görselleri hem hem mağaza trafiğinizi hem de satışlarınızı arttırmakta çok etkilidir. Sosyal medya gönderi bu açıdan sizin ve markanız için olmazsa olmaz denecek kadar önemli bir satış aracıdır.

Ajans CT olarak yukarıda saymış olduğumuz, markanız için çok önemli olan bu hizmetleri sizi yormadan başka firmalara yönlendirmeden sizin için hizmet vermekteyiz.

Linkler

Web Tasarım

Ürün Fotoğraf Çekimi

Logo Tasarımı

Sosyal Medya Gönderileri

İletişim Bilgilerimiz

2022 Ajans CT tüm hakları saklıdır.

Çerez Politikası

Çerez politikamız, sitemizin performansını optimize edebilmek ve ziyaretçi deneyiminin tespiti için kullanılmaktadır.

Git